• Master Chef

• Nowa galeria Master Chef została dodana do albumu fotograficznego

W ramach projektu „Trzymaj formę” w dniu dzisiejszym odbył się szkolny konkurs

MASTER CHEF ZBROSZA DUŻA.

Do konkursu zgłosiły się 22 zespoły mieszane (chłopiec, dziewczynka) z klas I-VII

Wszystkie potrawy wyglądały rewelacyjnie i zawierały zdrowe produkty.

Zostały przygotowane bardzo estetycznie i były dziełem wspólnej pracy w zespole.

Jury stanęło przed trudnym wyborem wytypowania trzech najlepszych par kucharskich.

Po ostatecznych naradach I edycję Master Chef Zbrosza Duża WYGRALI:

Anna Sendek i Emil Zakrzewski

Miejsce drugie zdobyli:

Agata Radomska i Mateusz Tomasik

Na najniższym stopniu podium uplasowali się:

Weronika Jarosz i Dominik Wroński

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaaangazowania oraz pomysłowości.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego świetnego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Pierwszy dzień wiosny

• Nowa galeria Pierwszy dzień wiosny została dodana do albumu fotograficznego

Jak co roku 21 marca chcemy pięknie przywitać Panią Wiosnę.

Dzisiaj uczciliśmy ten dzień wspólnym pochodem, w którym wzięła udział cała społeczność szkolna oraz Nasz Patron- Ksiądz Czesław Sadłowski.

Następnie przy ognisku piekliśmy pyszne kiełbaski oraz oddaliśmy się atrakcjom przygotowanym przez wychowawców poszczególnych grup.

Zabawa była świetna.