• Cyrk

• Karnawał to czas zabawy ;-)

Wczoraj w naszej szkole gościliśmy cyrk Heca, który zabawił naszych uczniów do łez.

Co ciekawe, niektórzy z nas posiadają umiejętności magii, o czym do tej pory nie wiedzieli ;-)

• Zabawa choinkowa

• W piątek na balu choinkowym świętowaliśmy zakończenie pierwszego semestru nauki.

Uczniowie młodszych klas wzięli udział w zabawie z animatorami.

Kolejnym punktem programu były występy uczniów z klas IV-VII, którzy zaprezentowali swój talent artystyczny. Zostali docenieni gromkimi brawami przez młodszych kolegów, rodziców oraz nauczycieli.

Po występach rozpoczęła się dyskoteka, którą fantastycznie poprowadził DJ Janus wraz z zabawami zorganizowanymi przez klasę V.

W międzyczasie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców klasy V

Uważamy ten dzień za bardzo udany!

• Dzień babci i dziadka

• Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

W dniu 20 stycznia dzieci z grup przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III pod opieką wychowawców przygotowali dla swoich babć i dziadków piękne przedstawienia.

Po występach artystycznych dzieci na wszystkie babcie i dziadków czekał słodki poczęstunek w towarzystwie swoich pociech.

Dziękujemy za liczne przybycie.