• Konkurs

• W dniu 18 maja 2023r. w Radomiu odbył się koncert laureatów XL Małego Konkursu Recytatorskiego.

Naszą szkołę i gminę reprezentował Mikołaj Majak uczeń kl. I, który znalazł się w grupie nagrodzonych.

Gratulujemy!

• W dniu 15 maja wyruszyliśmy na 4-dniową wycieczkę do Wrocławia, w Kotlinę Kłodzką i Góry Stołowe.

W pierwszym dniu zwiedziliśmy Wrocławskie Zoo.

Drugi dzień naszej wycieczki był niezwykle intensywny i wyczerpujący ale nie brakowało atrakcji i dobrej zabawy

- Twierdza Kłodzko

- Wodospad Wilczki

- Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na Górze Iglicznej.

Trzeciego dnia  poznaliśmy uroki Parku Narodowego Gór Stołowych.

W programie zrealizowaliśmy:

- Błędne Skały

- Szczeliniec Wielki z rezerwatem przyrody

- poznaliśmy metody tworzenia papieru w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Ostatnim punktem naszej wycieczki była Kopalnia Złota w Złotym Stoku.

Możemy zapisać kolejną niesamowitą wycieczkę i przygodę na kartach historii naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii.

• KONKURS

• REGULAMIN KONKURSU

NA „LOGO SZKOŁY” NA 120-LECIE SZKOŁY

1.               Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Cz. Sadłowskiego

2.               Temat konkursu: „Logo szkoły”

3.               Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie logo szkoły.

4.               Cele konkursu:

stworzenie oficjalnego logo szkoły,

pobudzanie aktywności twórczej,

pobudzanie i pogłębianie wiedzy na temat historii i ważnych dat z życia szkoły,

2.               Konkurs przeznaczony jest dla uczniów kl.I-VIII naszej szkoły.

Prace można wykonać samodzielnie lub z pomocą rodzeństwa,

Dopuszcza się przy wykonaniu tej pracy pomoc osoby dorosłej,

2.         Technika: logo graficzne wykonane w formie elektronicznej na komputerze lub praca plastyczna wykonana w formie płaskiej (kredka, flamastry).

3.               Termin : 16.06.2023r (piątek)

4.               Ocenie podlegać będą:

pomysłowość,

estetyka,

kolorystyka,

oryginalność,

dobór i wykorzystanie materiałów,

wkład pracy.

2.               Wykonane prace należy opisać: plik komputerowy podpisany imieniem i nazwiskiem wysłany na adres mailowy: uczniowiezbrosza2020@gmail.com. W przypadku pracy plastycznej kartka z imieniem i nazwiskiem (przyczepić do pracy) i przekazać pani Renacie Paździerskiej.

3.               Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacyjnych i promocyjnych oraz wykorzystanie prac do stworzenia logo szkoły.

4.               Zgłoszona praca konkursowa przechodzi na własność organizatora.

5.               Zgłoszenie udziału w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

6.               Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 20.06.2023r.

7.               Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe wręczone na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2022/23.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ŻYCZYMY TWÓRCZEJ PRACY