• Podziękowania

• Dyrektor szkoły serdecznie dziękuje rodzicom, którzy w ekspresowym tempie przygotowali łazienki do remontu.
            Dziękuje Panom: Marcin Dąbrowski, Mariusz Rutkowski, Piotr Ślusarczyk, Michał Sobieraj, Andrzej Sobieraj, Bartłomiej Sobieraj, , Adrian Sekuła, Łukasz Lipiński, Grzegorz Lenarcik, Jacek Zakrzewski, Radosław Czamara, Marcin Strzałkowski, Piotr Niewiadomski, Marcin Stążecki, Marcin Ukleja, Damian Sendek, Paweł Dąbrowski, Marek Tomasik, Albert Krawczak, Łukasz Brocki, Wiesław Maciocha, Jakub Maciocha. Oraz Panu Tomaszowi Marchewie za zorganizowanie nieodpłatnie materiałów budowlanych niezbędnych do remontu łazienek.

• "Mistrzyni Szymborska"

• W zeszłym tygodniu w naszej szkole odbyło się podsumowanie działań w ramach Ogólnopolskiego Projektu "Mistrzyni Szymborska".

Uczniowie zostali zaproszeni na "herbatkę z Szymborską", gdzie zostali zapoznani z pracami konkursowymi, otrzymali nagrody za uczestnictwo w projekcie, posłuchali ciekawostek na temat życia Wisławy Szymborskiej oraz przy ciastku i herbacie posłuchali wierszy czytanych przez swoich kolegów.

Dziękuję za zaangażowanie!

Anita Her

• Na pamiątkę...

• Kontynuując tradycję, klasa ósma po raz trzeci zasadziła swoje drzewo , pozostawiając przy nim kapsułę czasu na pamiątkę spędzonych w szkole lat . Jak co roku - nie obyło się bez wzruszeń i zabawnych wspomnień. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w galerii.

• Nowości w bibliotece szkolnej

• W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła po raz drugi do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Otrzymaliśmy dotację w kwocie 4000 zł przeznaczoną na zakup nowości wydawniczych,
            w tym  lektur szkolnych oraz organizację działań prowadzących do podnoszenia czytelnictwa
            .

W sprawie zakupu nowych pozycji odbyły się konsultacje.
            Uruchomiona została Skrzynka marzeń, do której wszyscy zainteresowani mogli wrzucić karteczki z tytułami książek, które chcieliby znaleźć w naszej bibliotece.

Podczas tworzenia listy nowych pozycji wspierała szkołę GBP w Jasieńcu.