• Nowy rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty.

Uroczystą mszą świętą o godzinie 8:00 rozpoczęliśmy kolejny już rok szkolny w PSP Zbrosza Duża

Następnie już w szkole pani dyrektor Iwona Janus przywitała gości, grono pedagogiczne, rodziców oraz uczniów życząc wszystkim owocnego roku, pamiętając przy tym o 83 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz osobach dzięki którym żyjemy w wolnym kraju i możemy się uczyć a także dać możliwość nauki uczniom z Ukrainy, którzy doświadczają teraz trudnych wydarzeń wojennych na swoich terenach.

Na koniec głos zabrał nasz patron ks. Czesław Sadłowski, który w charakterystyczny dla siebie sposób zachęcił uczniów ale także nauczycieli do wytężonej pracy w kolejnym już roku szkolnym.

Wszystkim raz jeszcze życzymy samych sukcesów na czas nauki.