• Piknik integracyjny

• DZIEŃ DZIECKA a w zasadzie Dzień Rodziny i Integracji w PSP im. ks. Czesława Sadłowskiego w Zbroszy Dużej

W dniu dzisiejszym w naszej szkole przeżywaliśmy niezwykły dzień, w którego centrum była rodzina oraz wspólna integracja dzieci, rodziców, patrona szkoły, nauczycieli oraz środowisk lokalnych

Dzisiaj pokazaliśmy, że wszyscy jesteśmy dziećmi i potrafimy się świetnie razem bawić.

Dzięki współpracy szkoły, Rady Rodziców, Stowarzyszenia Mała Szkoła- Wielkie Marzenia, OSP Zbrosza Duża, OSP Jasieniec, Środowiskowego Domu Samopomocy w Woli Łychowskiej, Gminy Jasieniec ale również Waszej drogie dzieci stworzyliśmy wspólnie dzień pełen radości, wielu atrakcji oraz niezapomnianej zabawy

Dziękujemy za przybycie na tą uroczystość patrona szkoły ks. Czesława Sadłowskiego, który przyniósł nie tylko słodkości ale również pogodę dzięki której całość imprezy mogliśmy zrealizować na zewnątrz.

Dziękujemy delegacji z Gminy Jasieniec za obecność oraz pomoc w rozstrzyganiu konkursów kulinarnych.

Nie możemy zapomnieć o Środowiskowym Domu Samopomocy z Woli Łychowskiej, którego przedstawiciele pamiętali o upominkach dla naszych dzieci oraz brali udział w naszych tanecznych zabawach.

Całą imprezę dopięła niezawodne Ochotnicza Straż Pożarna ze Zbroszy Dużej oraz Jasieńca, które nie szczędziły atrakcji dla nas wszystkich.

Dmuchańce, kąpiele w pianie, konkursy, grill, festiwal kolorów, wspólny bieg, mecze między rodzicami a dziećmi naszej szkoły to tylko część atrakcji, które nie sposób wymienić.

Na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich rodziców zaangażowanych w przygotowanie oraz przebieg całej imprezy.

Wasza liczna obecność na pewno wpłynęła pozytywnie na postawy i wychowanie dzieci.

Nie zabrakło Wam również ducha zdrowej rywalizacji w konkurencjach sportowych.

W dniu dzisiejszym każdy z nas mógł poczuć się na nowo dzieckiem.